Kontakt

Hydroponie Hradec Králové

Ing. Ivona Kubínová

Tel: +420 604 407 419ivona kubinova

poptávkový formulář

FACEBOOK

Pohřebačka 11
533 45, Opatovice nad Labem

IČ: 73669521
DIČ: CZ8053283084

 

O mně

Dobrý den, jsem moc vděčná, že jste se dostali na moje stránky a že Vás zajímá hydroponie…

Moje vášeň pro rostliny všeho druhu začala, co si pamatuji asi v 7 letech, kdy jsem si přinesla z výstavy svůj první kaktus. Už ani nevím jaký to byl a kde skončil, ale byl to průkopník mé dlouhodobé, neobávám se napsat, celoživotní lásky. Kaktusy mám dodnes, ale jak šel čas, přes kaktusy jsem se dostala k sukulentům a přes ně k pokojovkám….

Pokojové rostliny v hlíně, zemině či půdě, jak tomu všichni říkáme, odborně tedy v organickém substrátu jsou fajn, ale mají spoustu chybiček, o kterých není třeba se rozepisovat, všichni o nich víme…

Od doby, co jsem se poznala s "dámou" Hydroponií, rostliny v hlíně již nepěstuji.

Pokud chcete vědět více podrobností o tomto úžásném způsobu pěstování rostlin, podívejte se do článku Hydroponie.

 

Mé první setkání s hydroponií

 

Na Zahradnické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, kterou jsem vystudovala v roce 2012 (obor Zahradnictví) jsem se poprvé setkala s krásnou,  vzrostlou, zdravou, sytě zelenou Yukou v nádherném obalu a v prapodivném substrátu :). Nebyla to hlína, byly to bílé kamínky, jak jsem si tenkrát myslela. Z květináče tehdy trčel vodoznak a já nevěděla co to vůbec je. Fascinovalo mě ale zdraví té rostliny! Byla poměrně veliká, žádné zaschlé konce, svěže zelené nové listy i přesto, že neměla ideální světelné podmínky. Prostě vypadala úžasně zdravě. Chtěla jsem se o té květině dozvědět více! … a tak před deseti lety vznikla má láska k hydroponii a k pěstování rostlin v minerálních substrátech.

Každým rokem objevuji její další a další přednosti a výhody. Jednoduchost pěstování mě přivedla k otázce PROČ o tomto způsobu neví více lidí!?????  :)

 

HYDROPONIE JE WAU a přeji si, abyste se ve Vašich domovech či kancelářích kochali krásou zdravých, vzrostlých rostlin, bez škůdců a jiných problémů…

...a aby Vás pěstování rostlin bavilo jako baví mě...

                               ...a k tomu Vám velice ráda pomohu!  :)

Ivona Kubínová

  

Hydroponické pokojovky